Slide

Musherská rodina - EXCLUSIVE

Kód: mush3rodEXC
10 555,00 Kč

zážitek je pro dvě dospělé osoby a jedno nebo dvě děti v rozmezí 5 - 10 let 

vlastnosti zážitku

Po instruktáži, ve které Vás a vaše děti zasvětíme do ježdění se psím spřežením, si vyzkoušíte jízdu na saních tažených saňovými psy. Děti pojedou v prvních  saních s instruktorem se šesti psy. kde sedí v saních . Vy pojedete s druhými a třetími saněmi sami se čtyřmi psy a vyzkoušíte si řídit psí spřežení. Po celou dobu výletu budete jako rodina pohromadě a užíváte si společně jízdu.

 

krátký popis zážitku

Po příjezdu do Pece pod Sněžkou se setkáme na domluveném místě a to u spodní stanice vleku Javor - baru Bull Bar. Z tohoto místa budete sněžným skútrem dopraveni do místa začátku jízdy na boudu Racek cca 2 km z centra Pece. Tam budete seznámíte s našimi psy. Pracujeme s Alaskan huskies a European huskies, kteří byli vyšlechtěni na Aljašce a v Norsku pro dlouhé traily v divočině. Jejich chuť pracovat v zápřahu, nenáročnost a nekonfliktnost je opravdu obdivuhodná. Zasvětíme Vás a Vaše děti do mushingu a provedeme instruktáž o jízdě se psím spřežením. Poté si vyzkoušíte přípravu psů k jízdě (připravení saní, zápřah). Pak vyrazíme na 15 km dlouhou vyjížďku po Krkonoších. Po návratu provedeme napojení psů, úklid saní a poté vás s fotkami z jízdy na flash disku odvezeme skútrem zpět do Pece pod Sněžkou ke spodní stanici vleku Javor.

 

délka celé akce a časové rozložení   

transport, instruktáž, zapřažení 1 hodina 15 min
jízda okruh 15 km 1 hodina 15 min
ukončení, transport 30 min
celkem 3 hodiny

                   

v ceně je zahrnuto

  • transport skútrem do místa konání zážitku a zpět pro čtyři osoby
  • 3 hodinový program se psy popsaný výše
  • fotografie z průběhu celého zážitku na flash disku

 

doba konání - prosinec - březen

místo konání - Krkonoše - Pec pod Sněžkou  

objednávka - formulářem pro poprávku volného termínu - ZDE

zvláštní ujednání (výstroj, doporučení atd.)

Jízdy jsou dostupné téměř pro každého. Váha max. 120kg, věk není limitující.

Doporučujeme - zimní teplé oblečení, rukavice, zimní boty do hlubokého sněhu, sluneční nebo    lyžařské brýle. Nedoporučuje se drahé a nové oblečení.