Slide

Firemní akce - Psí spřežení - Paragliding - Skútry a další

Připravíme Vaší firmě firemní akci na míru dle  vašich požadovků.
Můžete si vybrat jednu, nebo je zkombinovat všechny dle potřeby.

Akci zajistíme kompletně 
aktivity, programové načasování, ubytování,  parkování, zážitky, občerstvení,  doprava,  instruktoři

 

Zímní zážitky v Krkonoších - Mushing - psí spřežení - skútry

Mushing

Jízda se psím spřežením každý účastník si řídí své psí spřežení se čtyřmi až šesti psy na okruhu okolo 3 km. Před jízdou jsou klienti proškoleni o jízdě se spřežením a mushingu všeobecně. Po dobu jízdy na průběh dohlíží  instruktor, který jede se svým spřežením. Tyto jízdy provádíme v Peci pod Sněžkou kde máme ideální sněhové a traťové podmínky.  

Další možnost svezení je s větším spřežením okolo 10 psů, při této jízdě stojí musher za klientem,  nebo klient sedí v saních a je vezen musherem. Tyto jízdy jsou vhodné zejména  pro děti a  tělesně postižené.

Tyto jízdy se dají také uskutečnit za tmy ve večerních hodinách kdy je spřežení osvětleno čelovou svítilnou.

Akce se dají realizovat po celé ČR pokud  se podaří zajistit vhodná lokalita a dostatečná sněhová pokrývka.

psí spřežení

Jízdy se psím spřežením Jízdy se psím spřežením Jízdy se psím spřežením Jízdy se psím spřežením Jízdy se psím spřežením Jízdy se psím spřežením


Speed mushing a sněžné skútry

Naše aktivita, kterou jsme vymysleli a uvedli do provozu je to kombinace mushingu a jízdy na sněžném skútru. Saně používané k jízdě se psím spřežením jsou zapojeny za sněžný skútr na pevné oji. Instruktor jede na sněžném skútru klient stojí na saních v zadu za skútrem. Saně jsou kloubové a reagují na náklony, takže jsou dobře ovladatelné. 

 

Jízdy se na sněžných skútrech realizujeme podobně jako psí spřežení. Každý klient má svůj sněžný skútr, který sám řídí a za ním sedí instruktor,  který pouze dohlíží na bezpečný průběh jízdy. Počet skútru se volí podle počtu klientů ve skupině.   Jízdy na skútru často kombinujeme s jízdou se spřežením klienti se střídají na obou aktivitách.

psí spřežení

Sněžné skútry Sněžné skútry Sněžné skútry Sněžné skútry Sněžné skútry Sněžné skútry


Sáňkování

Zajišťuje jízdy na saních pro skupiny organizujeme etapové závody na saních. Klienti jsou vyvezeny rolbou do místa startu poté je hromadný start. Etapy jsou zakončovány v horských chatách kde je zajištěno občerstvení. Etap je obvykle pět. Velmi zábavná akce která spojuje sportovní využití, závodění, a tvoření kolektivu při sdělování si zážitky v barech po každé etapě. Tyto jízdy také provádíme večer kdy každý klient jede s čelovou svítilnou a akce je umocněna noční  horskou krajinou. Na konci je vyhlášení  vítězu, předání cen a after party v rezervovaném baru.

Sáňkování

Sáňkování Sáňkování Sáňkování Sáňkování Sáňkování  


Sněžnice

Organizujeme paralelní slalom na sněžících způsob závodu je buď na čas, nebo vyřazovací . Také organizujeme výlety v horské krajině kdy se nechodí po frekventovaných stezkách.

SněžniceRolba

Jízdy sněžnými  rolbami  Hagglund  a Kassbohrer v hodné pro skupiny a spojení s další aktivitou. Rolba vás dopraví do místa kde začíná například mushing, závody na saních, či jízdy na skútrech. Rolba je většinou pro 10 osob.  

Jízda rolbou


 

 


Letní aktivity


Paragliding tandem a Paragliding lekce

Paragliding tandem je vhodný pro každého

 

Skupiny 10 - 70 osob každý má svojí cvičnou soupravu dozví se základy o paraglidingu, meteorologie a základní ovládání s padákem potom se cvičí na svahu s malým převýšením start a přistání po zvládnutí této techniky se lekce končí krátkým samostatným letem.

terénní koloběžky, pinball, jízdy na koních,  painball,  fotbálky,  autodráha  a další 

 

Paragliding tandem

Paragliding tandem Paragliding tandem Paragliding lekce Paragliding tandem Paragliding tandem Paragliding tandem


 

Veškeré akce zařídíme i s ubytováním,  školícími prostory, dopravou a dalším servisem.